zasady współpracy

 logo

 

 

 • 20 lat doświadczenia
  20 lat doświadczenia

  Z księgowością jesteśmy związani już ponad 20 lat, więc mamy odpowiednie doświadczenie. Zaufało nam wielu Klientów, którym za to dziękujemy. Zapraszamy do współpracy.

 • Certyfikowani księgowi
  Certyfikowani księgowi

  Księgowość i rachunki to nasza pasja i w tym mamy doświadczenie. W ofercie naszego biura rachunkowego znajdziesz, między innymi, ofertę usług księgowych.

 • Biegły rewident
  Biegły rewident

  To niezależny ekspert posiadający uprawnienia do dokonywania ogólnie pojętej rewizji finansowej (sporządzanie raportów, wydawanie opinii prowadzonych sprawozdań finansowo-księgowych).

 • Radca prawny
  Radca prawny

  Współpracujemy z radcą prawnym, którego zadaniem jest świadczenie pomocy prawnej podmiotom gospodarczym, jednostkom organizacyjnym oraz osobom fizycznym.

 • Wszechstronna pomoc
  Wszechstronna pomoc

  Naszym Klientom dajemy przede wszystkim usługi na najwyższym poziomie i pomagamy w szerokim zakresie. Między innymi, udzielamy wskazówek, w jaki sposób można optymalizować przychody i koszty w firmie.

Odpowiedzialność i profesjonalne podejście

biuro rachunkowe warszawa praga południe zasady współpracyKlienci, którzy podejmują współpracę z naszym biurem rachunkowym mogą liczyć na pełen profesjonalizm. Jesteśmy po to, aby nasz Klient był dumny ze współpracy z nami.

Nasz zespół jest gotowy zawsze do pomocy, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

 

Dowody księgowe (możliwość odbioru przez naszego pracownika)

Po podpisaniu umowy na prowadzenie księgowości, Klient zobowiązany jest wyłącznie do dostarczenia comiesięcznych faktur i innych dowodów księgowych, niezbędnych do wyliczenia podatków.

Na życzenie Klienta, dokumenty mogą być odbierane przez naszego pracownika, po wcześniejszym ustaleniu dokładnego miejsca odbioru. Ostateczny termin dostarczenia dokumentów mija 5 dnia każdego miesiąca, ale w szczególnych sytuacjach... prosimy o kontakt.

 

Praca w siedzibie Klienta (pracownik na wyłączność)

W szczególnych przypadkach, możliwe jest oddelegowanie naszego pracownika do Państwa siedziby (pracownik na wyłączność). Dostępność naszego pracownika na miejscu umożliwia wspólną pracę oraz szybkie wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. W takim przypadku prosimy o kontakt w celu omówienia warunków.

 

Umów się na spotkanie już dziś!