rekrutacja pracowników

 logo

 

 

 • 20 lat doświadczenia
  20 lat doświadczenia

  Z księgowością jesteśmy związani już ponad 20 lat, więc mamy odpowiednie doświadczenie. Zaufało nam wielu Klientów, którym za to dziękujemy. Zapraszamy do współpracy.

 • Certyfikowani księgowi
  Certyfikowani księgowi

  Księgowość i rachunki to nasza pasja i w tym mamy doświadczenie. W ofercie naszego biura rachunkowego znajdziesz, między innymi, ofertę usług księgowych.

 • Biegły rewident
  Biegły rewident

  To niezależny ekspert posiadający uprawnienia do dokonywania ogólnie pojętej rewizji finansowej (sporządzanie raportów, wydawanie opinii prowadzonych sprawozdań finansowo-księgowych).

 • Radca prawny
  Radca prawny

  Współpracujemy z radcą prawnym, którego zadaniem jest świadczenie pomocy prawnej podmiotom gospodarczym, jednostkom organizacyjnym oraz osobom fizycznym.

 • Wszechstronna pomoc
  Wszechstronna pomoc

  Naszym Klientom dajemy przede wszystkim usługi na najwyższym poziomie i pomagamy w szerokim zakresie. Między innymi, udzielamy wskazówek, w jaki sposób można optymalizować przychody i koszty w firmie.

Dobry pracownik to skarb dla firmy

usługi rekrutacji pracowników warszawa praga południe centrumKorzystając z doświadczeń w projektach rekrutacyjnych wiemy, że o sukcesie firmy w dużej mierze decydują zatrudnieni pracownicy, którzy nie tylko mają wiedzę i umiejętności, ale również odpowiednie predyspozycje osobowościowe oraz są odpowiednio zaangażowani. Dzięki temu rozumiemy indywidualne potrzeby klienta i wymogi (zapotrzebowanie) rynku.

 

Biuro rachunkowe A.M.D. - usługi rekrutacji pracowników

Dzięki współpracy z Partnerami możemy zaoferować usługi poszukiwania i rekrutacji pracowników dla branży inżynieryjnej oraz branży szeroko pojętych nowych technologii. W zespole znajdują się inżynierowie i psycholog. Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie eksperckie przygotowujemy indywidualne projekty rekrutacyjne, w których wykorzystujemy nowoczesne metody pozyskiwania najlepszych pracowników (headhunting, networking, database searching, media).

 

Etapy standardowego projektu rekrutacyjnego (4-6 tygodni):

 • zdefiniowanie kluczowych kompetencji, które musi posiadać kandydat.
 • wyselekcjonowanie kandydatów spełniających ustalone wcześniej kryteria.
 • przeprowadzenie wywiadów kompetencyjnych i psychologicznych z potencjalnymi kandydatami.
 • przeprowadzenie i analiza testów psychologicznych, testów wiedzy oraz testów umiejętności praktycznych (co pomaga stworzyć ,,ścieżki kariery" dla nowozatrudnionych pracowników).
 • przedstawienie listy wyselekcjonowanych 2-3 kandydatów wraz z odpowiednimi raportami.

Umów się na spotkanie już dziś!