Usługi księgowe

 logo

 

 

 • 20 lat doświadczenia
  20 lat doświadczenia

  Z księgowością jesteśmy związani już ponad 20 lat, więc mamy odpowiednie doświadczenie. Zaufało nam wielu Klientów, którym za to dziękujemy. Zapraszamy do współpracy.

 • Certyfikowani księgowi
  Certyfikowani księgowi

  Księgowość i rachunki to nasza pasja i w tym mamy doświadczenie. W ofercie naszego biura rachunkowego znajdziesz, między innymi, ofertę usług księgowych.

 • Biegły rewident
  Biegły rewident

  To niezależny ekspert posiadający uprawnienia do dokonywania ogólnie pojętej rewizji finansowej (sporządzanie raportów, wydawanie opinii prowadzonych sprawozdań finansowo-księgowych).

 • Radca prawny
  Radca prawny

  Współpracujemy z radcą prawnym, którego zadaniem jest świadczenie pomocy prawnej podmiotom gospodarczym, jednostkom organizacyjnym oraz osobom fizycznym.

 • Wszechstronna pomoc
  Wszechstronna pomoc

  Naszym Klientom dajemy przede wszystkim usługi na najwyższym poziomie i pomagamy w szerokim zakresie. Między innymi, udzielamy wskazówek, w jaki sposób można optymalizować przychody i koszty w firmie.

Zajmujemy się kompleksową obsługą różnych podmiotów gospodarczych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie ksiąg oraz rozliczeń klientów przez ZUS i US (mamy odpowiednie ubezpieczenie). Prowadzimy, między innymi, księgi rachunkowe oraz książki przychodów i rozchodów, doradzamy w kwestii prowadzenia działalności gospodarczej oraz pomagamy przy rozliczaniu podatku dochodowego, podatku VAT. Kompleksowo pomagamy przy zakładaniu i rejestracji Spółek, doradzamy w wyborze odpowiedniej formy działalności. Zajmujemy się również przeglądami księgowymi i wyprowadzeniem zaległości księgowych.

 

Zakładanie podmiotów gospodarczych

ikona 5Zakładanie, rejestracja i obsługa działalności. Pomagamy w założeniu, rejestracji i obsłudze każdego rodzaju działalności. Załatwiamy wszelkie formalności związane z prowadzeniem działalności. W naszym biurze rachunkowym obsługa Spółki zaczyna się już w momencie jej zakładania i rejestracji. Doradzamy w wyborze odpowiedniago sposobu opodatkowania, pomagamy w rozliczeniach podatkowych. Zapewniamy również obsługę prawną i notarialną.

 Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

 

Usługi finansowo - księgowe

 

ikona 1Prowadzenie ksiąg rachunkowych. Dla nas ważny jest każdy Klient, pomagamy właścicielom każdego rodzaju działalności. Pomagamy w prowadzeniu dokumentacji z wpisami o wszystkich transakcjach firmy. Oferujemy prowadzenie wszystkich wymaganych dokumentacji (księgi główne, pomocnicze, wykazów aktywów i pasywów.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

 

ikona 1Usługi księgowe - ryczałt. Ten sposób jest przeznaczony dla firm, których przychody w ciągu roku podatkowego nie przekroczyły 150 000 EUR w przeliczeniu na walutę polską wg. średniego kursu NBP, ogłaszanego w pierwszym dniu roboczym października roku poprzedzającego rok obrotowy.

 Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

 

ikona 1Usługi księgowe - KPiR. Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów dotyczy firm, których przychody w ciągu roku podatkowego nie przekroczyły 1 200 000 EUR w przeliczeniu na walutę polską po średnim kursie NBP, ogłaszanym na dzień 30 września roku poprzedzającego rok obrotowy.

 Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

 

ikona 1Usługi księgowe - pełna księgowość. Pełna księgowość dotyczy wszystkich działań związanych z prowadzeniem dokumentacji firmowej oraz rozliczaniem firmy w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych ZUS. Oferujemy kompleksowe prowadzenie tzw. pełnej księgowości firmy. 

 Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

 

ikona 4Usługi kadrowo - płacowe. Oferujemy kompleksową obsługę kadr i płac w firmie, rozliczamy firmy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. W tym zakresie, między innymi, przygotowujemy umowy i świadectwa pracy, prowadzimy również sprawy pracowników (np. terminy badań lekarskich, urlopy, akta osobowe).

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

 

Audyty oraz wyprowadzanie zaległości

 

ikona 3Wyprowadzanie zaległości. Dokumentacja finansowo - księgowa firmy może zawierać pewne nieścisłości lub błędy. W takich przypadkach oferujemy usługę dokładnego sprawdzenia prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz wdrożenie działań, które pomogą wyprowadzić firmę z zaległości księgowych.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej