wyprowadzanie zaległości

 logo

 

 

 • 20 lat doświadczenia
  20 lat doświadczenia

  Z księgowością jesteśmy związani już ponad 20 lat, więc mamy odpowiednie doświadczenie. Zaufało nam wielu Klientów, którym za to dziękujemy. Zapraszamy do współpracy.

 • Certyfikowani księgowi
  Certyfikowani księgowi

  Księgowość i rachunki to nasza pasja i w tym mamy doświadczenie. W ofercie naszego biura rachunkowego znajdziesz, między innymi, ofertę usług księgowych.

 • Biegły rewident
  Biegły rewident

  To niezależny ekspert posiadający uprawnienia do dokonywania ogólnie pojętej rewizji finansowej (sporządzanie raportów, wydawanie opinii prowadzonych sprawozdań finansowo-księgowych).

 • Radca prawny
  Radca prawny

  Współpracujemy z radcą prawnym, którego zadaniem jest świadczenie pomocy prawnej podmiotom gospodarczym, jednostkom organizacyjnym oraz osobom fizycznym.

 • Wszechstronna pomoc
  Wszechstronna pomoc

  Naszym Klientom dajemy przede wszystkim usługi na najwyższym poziomie i pomagamy w szerokim zakresie. Między innymi, udzielamy wskazówek, w jaki sposób można optymalizować przychody i koszty w firmie.

Biuro rachunkowe księgowe Warszawa Praga Wyprowadzanie zaległościDokumentacja finansowo - księgowa firmy może zawierać pewne nieścisłości lub błędy. W innych sytuacjach okazuje się, że prowadzone rozliczenia księgowe, podatkowe lub kadrowo-płacowe są po prostu... zaniedbane.

 

Audyt prowadzonej dokumentacji firmy

W takich przypadkach oferujemy usługę dokładnego sprawdzenia prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz wdrożenie działań, które pomogą wyprowadzić firmę z zaległości księgowych. Świadczymy usługę weryfikacji prowadzonej dokumentacji finansowo – księgowej i tzw. usługę wyprowadzania zaszłości księgowych oraz kadrowo-płacowych. W imieniu naszych klientów kontaktujemy się z urzędami, wyjaśniamy i odpisujemy na pisma.

 

Korzyści wynikające ze wspólpracy z biurem rachunkowym

Dzięki usłudze wyprowadzania zaległości uwolnimy Waszą firmę od niebezpieczeństwa ewentualnych sankcji na wypadek kontroli z Urzędu Skarbowego lub z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Usługa skierowana jest również do firm, które pomimo obowiązku prowadzenia księgowości nie robiły tego:

 • zaległości księgowe.
 • zaległości podatkowe.
 • zaległości wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
 • zaległości kadrowo-płacowe.

 
 

Umów się na spotkanie już dziś!